Ассоциация молодых учёных-машиностроителей
АМУМ Украина

Ассоциация молодых учёных-машиностроителей

Рубрика: Итоги научной деятельности
 


КрепёжКрепёж

 

КрепёжКрепёж
Счётчики посещаемости сайта
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Ассоциация
Молодых
Учёных
Машино-
        строителей



  КрепёжКрепёж
Смотрите так же по этой теме:

Міністерство освіти і науки, України; Одеський національний політехнічний університет; Кафедра технології машинобудування ім. Маталіна А. О.

Итоги Всеукраинской студенческой олимпиады

по специальности «Технология машиностроения»

18-20 мая 2016 г., Одесса, Украина

Результати переможців ІІ етапу Олімпіади з Технології машинобудування проведеної 18-20 травня 2016 року на базі Одеського національного політехнічного університету

Місце Прізвище, ім’я та по батькові студента Повна назва вищого навчального закладу Бали Місце в груповому заліку
Перше Вовченко Ганна Валеріївна Одеський національний політехнічний університет 94 1
Друге Пасеніцький Віктор Володимирович Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 74 4
Гончар Ольга Ігорівна Чернігівський національний технологічний університет 71 6
Третє Соболев Максим Михайлович Донбаська державна машинобудівна академія 69 7
Яворський Михайло Володимирович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 68 9
Клешньова Оксана Андріївна Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 60 12

Список та результати участі в Олімпіаді студентів від кожного вищого навчального закладу з Технології машинобудування проведеній 18-20 травня 2016 року на базі Одеського національного політехнічного університету

Повне найменування вищого навчального закладу Прізвище, ім’я та по батькові студента Курс Кількість балів Місце
1. Вінницький національний технічний університет 1. Подоляк Віталій Анатолійович 4 45 34
2. Мордач Михайло Олександрович 4 46 32
3. Мордач Ростислав Олександрович 4 45 31
Всього студентів: 3    
2. Дніпродзержинський державний технічний університет 1. Танцура Тимофій Олегович 5 57 16
2. Губська Тетяна Олександрівна 4 44 35
3. Продан Аліна Миколаївна 4 42 36
Всього студентів:3    
3. Національна металургійна академія України 1. Прохоренко Дмитро Андрійович 4 50 26
2. Єсаулова Юлія Романівна 3 36 45
Всього студентів: 2    
4. Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» 1. Трубчанінов Владислав Олегович 5 33 51
3. Шатнюк Михайло Русланович 4 34 48
Всього студентів: 2    
5. Житомирській державний технологічний університет 1. Висоцький Володимир Володимирович 5 47 28
2. Дупляк Віталій Вікторович 4 35 46
Всього студентів: 2    
6. Запорізький національний технічний університет 1. Черновол Наталія Миколаївна 5 59 13
2. Перевала Григорій Анатолієвич 5 56 17
Всього студентів: 2    
7. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 1. Вілінський Павло Михайлович 4 46 30
2. Яворський Михайло Володимирович 4 68 9
Всього студентів: 2 2  
8. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 1. Підпалий Валентин Іванович 4 51 24
2. Пасеніцький Віктор Володимирович 4 74 4
3. Руденко Роман Олександрович 4 73 5
Всього студентів: 3    
9. Національний університет біоресурсів і природокористування України 1. Кузьменко Михайло Олексійович 4 35 47
2. Богатько Андріан Олександрович 3 39 40
Всього студентів: 2    
10. Національний університет харчових технологій 1. Походенко Дмитро Григорович 4 33 49
2. Любаренко Василь Сергійович 4 41 37
3. Кеуш Дмитро Олександрович 4 40 38
Всього студентів: 3    
11. Донбаська державна машинобудівна академія 1. Соболев Максим Михайлович 4 69 7
2. Євсюков Євген Юрійович 4 68 8
3. Журавльова Анжеліка Миколаївна 4 67 10
Всього студентів: 3    
12. Луцький національний технічний університет 1. Сиротенко Оксана Юріївна 4 27 53
2. Верещак Андрій Володимирович 4 27 52
3. Тарасюк Тетяна Юріївна 5 24 56
Всього студентів: 3    
13. Національний університет «Львівська політехніка» 1. Пилипів Василь Михайлович 5 45 33
2. Оленюк Тарас Ярославович 5 51 23
3. Яворський Святослав Романович 5 48 27
Всього студентів: 3    
14. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 1. Бороздін Євгеній Михайлович 4 38 42
2. Сергієнко Наталія Володимирівна 4 33 50
3. Кузьменко Володимир Сергійович 5 50 25
Всього студентів: 3    
15. Одеський національний політехнічний університет 1. Осипенко Микола Сергійович 5 90 2
2. Вовченко Ганна Валеріївна 5 94 1
3. Мосієнко Кирило Гарійович 5 87 3
Всього студентів: 3 3  
16. Сумський державний університет 1. Лобов Євгеній Сергійович 4 40 39
2. Кармаза Андрій Іванович 4 51 21
Всього студентів: 2 2  
17. Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 1. Клешньова Оксана Андріївна 4 60 12
2. Клешньов Станіслав Володимирович 5 51 22
3. Гушпіт Роман Миколайович 5 51 20
Всього студентів: 3 3  
18. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 1. Дмитренко Олег Сергійович 3 58 14
2. Ткачов Ігор Сергійович 4 37 44
Всього студентів: 2    
19. Херсонський національний технічний університет 1. Федорчук Дмитро Дмитрович 4 39 41
2. Шевцов Андрій Вікторович 4 26 54
3. Жигалов Олександр Юрійович 4 25 55
Всього студентів: 3 3  
20. Хмельницький національний університет 1. Кравчук Віталій Сергійович 4 47 29
2. Тимченко Ігор Михайлович 4 52 19
Всього студентів: 2 2  
21. Черкаський державний технологічний університет 1. Токар Максим Вікторович 4 58 15
2. Сасько Олексій Сергійович 3 38 43
Всього студентів: 2    
22. Чернігівський національний технологічний університет 1. Цеков Богдан Володимирович 5 67 11
2. Гончар Ольга Ігорівна 4 71 6
3. Дорошенко Ірина Іллівна 4 53 18
Всього студентів: 3      
Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: 22  
Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді: 56

Рішення конкурсної комісії за результатами конкурсних робіт
У номінації випускні роботи бакалаврів

Місце

П.І.П.

Учбовий заклад

Студент

Керівник

I

Цеков Богдан Володимирович

Сапон Сергій Петрович Чернігівський національний технологічний університет, м. Чернігів
II

Середа Микита Валерійович

Петраков Юрій Володимирович Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ
II

Емець Владислав Володимирович

Медведєв Вячеслав Степанович Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ
III Трубчанінов Владислав Олегович

Анісімов Володимир Миколайович

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет,
м. Дніпропетровськ
III Бортанян Ілона Вікторівна Ніколаєв Олександр Львович Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв

 

У номінації дипломних проектів спеціалістів

Місце

П.І.П.

Учбовий заклад

Студент

Керівник

I Крисенко Ігор Володимирович Ткач Михайло Романович Національний університет кораблебудування моя адмірала Макарова, м. Миколаїв
II Шевченко Надія Дмитрівна Аносов Валерій Леонідович Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ
II Огер Сергій Юрійович Кіжаєв Сергій Олексійович ДВНЗ «Український державний хімікі-технологічний університет, м. Дніпропетровськ
III Лиморенко Олександр Юрійович

Кореньков Володимир Миколайович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ
III Дерека Юрій Володимирович

Третяк Володимир Васильович

Національний Аерокосмічний університет, їм. М.Е.Жуковського, м. Харків
III Кириленко Віктор Олександрович Яновський Валерій Анатолійович Житомирський державний технологічний університет, м.Житомир

У номінації випускна кваліфікаційна робота магістра

Місце

П.І.П.

Учбовий заклад

Студент

Керівник

I Романчснко Світлана Павлівна Ковалевський Сергій Вадимович Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ

II

Проценко Ігор Олегович

Фролов Володимир Костянтинович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ

II

Курилко Дмитро Вікторович Чсредніков Олег Мпколаевич Чернігівський національний технологічний університет, м. Чернігів

III

Череповський Іван Іванович Сорокин Володимир Федорович Національний Аерокосмічний університет, їм. М.Е.Жуковського, м. Харків

III

Козенко Марія Миколаївна Ткаченко Борис Олегович Одеський національний політехнічний університет, м.Одеса

III

Федота Тетяна Сергіївна Тутик Валерій Анатолійович Національна металургійна академія України, м Дніпропетровськ

Индивидуальный зачёт

Місце ВУЗ (повна назва) ПІБ студента № задачи
1-5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
I Одеський національний політехнічний університет Вовченко Ганна Валеріївна 25 7 7 7 6 8 5 8 7 8 6
Одеський національний політехнічний університет Осипенко Микола Сергійович 25 4 6 7 5 7 6 8 7 8 7
Одеський національний політехнічний університет Мосієнко Кирило Гарійович 25 7 6 7 0 7 7 7 7 8 6
II НТУУ «Київський політехнічний університет» Пасеніцький Віктор Володимирович 22 5 0 4 0 3 7 6 7 8 3
НТУУ «Київський політехнічний університет» Руденко Роман Олександрович 22 6 1 3 6 0 7 4 6 8 1
II Чернігівський національний технологічний університет Гончар Ольга Ігорівна 22 5 4 5 6 1 0 5 5 6 3
III Донбаська державна машинобудівна академія Соболев Максим Михайлович 19 2 0 4 4 0 7 6 6 5 7
Донбаська державна машинобудівна академія Євсюков Євген Юрійович 19 1 0 7 5 3 7 4 4 5 4
III Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Яворський Михайло Володимирович 20 4 4 3 5 1 0 4 6 8 4
Донбаська державна машинобудівна академія Журавльова Анжеліка Миколаївна 24 2 0 6 4 2 7 6 3 0 4
Чернігівський національний технологічний університет Цеков Богдан Володимирович 22 5 4 2 6 0 4 0 4 8 3
III Харківський аєрокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Клешньова Оксана Андріївна 23 2 1 2 6 3 0 0 2 8 4
13 Запорізький національний технічний університет Черновол Наталія Миколаївна 23 0 4 3 5 2 0 4 4 0 5
14 Національний технічний університет «ХПІ» Дмитренко Олег Сергійович 20 2 3 1 5 2 2 1 4 6 3
15 Черкаський державний технологічний університет Токар Максим Вікторович 18 5 3 2 0 0 6 3 4 8 0
16 Дніпродзержинський державний технічний університет Танцура Тимофій Олегович 16 1 4 3 6 1 2 3 7 5 0
17 Запорізький національний технічний університет Перевала Григорій Анатолієвич 18 4 4 3 6 3 0 2 3 0 4
18 Чернігівський національний технологічний університет Дорошенко Ірина Іллівна 5 3 4 5 4 0 1 6 4 8 4
19 Хмельницький національний університет Тимченко Ігор Михайлович 18 0 2 0 5 0 4 3 0 4 7
20 Харківський аєрокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Гушпіт Роман Миколайович 19 3 0 4 3 1 1 0 3 8 0
21 Сумський державний університет Кармаза Андрій Іванович 22 3 0 0 3 0 5 2 0 0 7
22 Харківський аєрокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Клешньов Станіслав Володимирович 19 0 4 1 0 0 0 1 4 7 6
23 Національний університет «Львівська політехніка» Оленюк Тарас Ярославович 20 0 3 5 3 0 0 2 6 0 3
24 НТУУ «Київський політехнічний університет» Підпалий Валентин Іванович 14 2 1 0 0 0 7 0 7 6 5
25 Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова Кузьменко Володимир Сергійович 19 1 4 1 3 1 2 2 2 4 2
26 Національна металургійна академія України Прохоренко Дмитро Андрійович 16 0 1 0 0 0 6 1 6 6 5
27 Національний університет «Львівська політехніка» Яворський Святослав Романович 18 0 0 0 4 0 5 1 3 6 2
28 Житомирській державний технологічний університет Висоцький Володимир Володимирович 16 2 1 2 4 5 0 2 2 2 2
29 Хмельницький національний університет Кравчук Віталій Сергійович 17 2 0 0 4 0 1 3 7 0 4
30 Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Вілінський Павло Михайлович 12 4 3 0 5 0 0 1 0 6 6
31 Вінницький національний технічний університет Мордач Ростислав Олександрович 18 3 0 2 0 2 0 1 4 4 3
32 Вінницький національний технічний університет Мордач Михайло Олександрович 18 3 1 0 5 0 0 2 3 0 4
33 Національний університет «Львівська політехніка» Пилипів Василь Михайлович 15 0 1 1 5 0 0 2 4 5 3
34 Вінницький національний технічний університет Подоляк Віталій Анатолійович 19 1 2 0 3 0 4 1 3 0 3
35 Дніпродзержинський державний технічний університет Губська Тетяна Олександрівна 13 2 1 2 5 0 1 2 2 6 1
36 Дніпродзержинський державний технічний університет Продан Аліна Миколаївна 16 5 0 4 5 0 0 1 1 0 1
37 Національний університет харчових технологій Любаренко Василь Сергійович 17 0 0 2 3 0 0 4 0 6 0
38 Національний університет харчових технологій Кеуш Дмитро Олександрович 15 0 1 1 4 0 0 4 2 0 4
39 Сумський державний університет Лобов Євгеній Сергійович 10 2 1 0 4 0 7 0 3 0 4
40 Національний університет біоресурсів і природокористування України Богатько Андріан Олександрович 10 0 0 2 3 0 0 1 5 6 3
41 Херсонський національний технічний університет Федорчук Дмитро Дмитрович 17 0 1 0 3 0 0 2 7 0 0
42 Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова Бороздін Євгеній Михайлович 13 2 3 2 2 0 0 1 1 3 2
43 Черкаський державний технологічний університет Сасько Олексій Сергійович 17 5 2 0 0 0 0 2 3 0 0
44 Національний технічний університет «ХПІ» Ткачов Ігор Сергійович 20 0 0 0 0 0 0 1 4 0 3
45 Національна металургійна академія України Єсаулова Юлія Романівна 13 2 1 1 4 0 0 2 3 0 1
46 Житомирській державний технологічний університет Дупляк Віталій Вікторович 17 3 0 2 3 0 0 1 0 0 0
47 Національний університет біоресурсів і природокористування України Кузьменко Михайло Олексійович 16 2 2 3 3 0 0 0 0 0 0
48 ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» Шатнюк Михайло Русланович 1 1 0 2 7 0 1 3 6 3 1
49 Національний університет харчових технологій Походенко Дмитро Григорович 10 0 1 3 3 0 3 0 1 0 3
50 Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова Сергієнко Наталія Володимирівна 13 0 4 1 4 0 0 0 0 0 2
51 ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» Трубчанінов Владислав Олегович 12 0 0 1 0 0 0 2 5 0 4
52 Луцький національний технічний університет Верещак Андрій Володимирович 8 1 1 0 4 0 0 1 2 0 1
53 Луцький національний технічний університет Сиротенко Оксана Юріївна 6 1 0 2 5 0 0 1 0 0 3
54 Херсонський національний технічний університет Шевцов Адрій Вікторович 10 0 0 0 0 0 0 1 4 0 2
55 Херсонський національний технічний університет Жигалов Олександр Юрійович 13 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
56 Луцький національний технічний університет Тарасюк Тетяна Юріївна 14 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0

 

Опубликовано 23.05.2016. Обновлено 25.05.2016

К материалу “Студенческая олимпиада по ТМ 2016 — итоги” есть 4 комментария

  1. А. Митрохин:

    Можно ли узнать итоги второго дня по сапру и командный зачет?

    1. Алексей:

      Приветствую!
      1 место ЗНТУ (Запорожье), Перевала
      2 место ХНТУ (Херсон), Шевцов
      3 место ЖГТУ (Житомир), Дупляк
      В номинации «Компас» — ДГМА (Краматорск), Соболев
      Сертификат «Специалист по Компас 3D» — ЧНТУ (Чернигов), Цеков

  2. А. Митрохин:

    Благодарю Алексей!
    А где там УДХТУ Днепропетровск?

    1. Алексей:

      Где-то посередине 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
КрепёжКрепёж
Сервис

Вверх этой страницы