Асоціація молодих вчених-машинобудівників
АМВМ Україна

Асоціація молодих вчених-машинобудівників

Рубрика: О сайте --->> Обратная связь, поддержка сайта
 


КрепёжКрепёж

 

КрепёжКрепёж
Счётчики посещаемости сайта
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Ассоциация
Молодых
Учёных
Машино-
        строителей



  КрепёжКрепёж
Смотрите так же по этой теме:

Медведєв Вадим Вячеславович

Рік народження 1978

Сімейний стан одружений, двоє дітей

Вчений ступінь к.т.н.

Трудова діяльність
З 01.09.15 – доцент кафедри “Технологія машинобудування” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
Веде предмети “Автоматизовані системи технологічної підготовки виробництва” та “Автоматизовані системи управління”
З вересня 2011 р. – доцент кафедри «Технології машинобудування» (ТМ), ДонНТУ, м. Донецьк.
Веде предмети “Технологічні методи виробництва заготовок”, “Фізико-механічні методи обробки”, “CALS-технології”, “Системи автоматизованої підготовки виробництва”.
Бере участь в організації та проведенні конференцій «Машинобудування та техносфера ХХІ століття», «Нейросєтєві технології та їх застосування», студентської наукової конференції. Є відповідальним за набір на прискорену очну форму навчання, програмне забезпечення комп’ютерного залу кафедри, включення збірника «Прогресивні технології та системи машинобудування» до Російського наукового індексу цитованості, студентської олімпіади. Не раз готував і супроводжував команди, які займали призові місця на всеукраїнських олімпіадах за технологією машинобудування.
Керує міжвузівськими дипломними проектами спільно з кафедрою ТМ ДДМА. Спеціалізується на тематиці дипломного проектування «Гнучке автоматизоване виробництво».
2007 – 2011 – асистент кафедри «Технології машинобудування» (ТМ), ДонНТУ, м. Донецьк.
Вів лабораторні та практичні заняття з курсів, які читали на кафедрі. Організував комп’ютерний клас кафедри. Розробив відеопрезентаційний навчальний комплекс для проходження навчальної практики 2-го курсу. Був командиром групи охорони громадського порядку невоєнізованого формування цивільної оборони на факультеті.
2003 – 2007 – асистент кафедри «Технології та управління виробництвом» (ТіУП), Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), м. Краматорськ.
Розробив навчально-методичні комплекси документів і вів три дисципліни, що раніше не читалися в даному вузі: «Системи автоматизованого програмування верстатів з ЧПУ», «Автоматизовані системи графіки», «Фотожурналістика». Окрім денного відділення, викладав для заочного відділення на навчально-консультаційних центрах ДДМА у Дружківці, Артемівську, Горлівці, Макіївці, Харцизьку. Вів конструкторсько-технологічну практику на заводі «Авіант» (м. Київ).
Був організатором, від розробки планів заходу до підготовки звітів та видання збірників тез, 4-х студентських олімпіад з технології машинобудування, 9-ти студентських наукових конференцій «Наука та студент – XXI столітті», 5-ти наукових конференцій «Нейросєтьові технології та їх застосування». Неодноразово був головою видавничої ради конференцій професорсько-викладацького складу ДДМА.

Освіта
2000 – 2003 – аспірантура ДДМА, м. Краматорськ, спеціальність «Технологія машинобудування».
2000 – диплом спеціаліста з відзнакою, спеціальність «Технологія машинобудування», ДДМА, м. Краматорськ.
2000 – додаток до диплому ДДМА, що відповідає кваліфікації «Системний адміністратор» (спеціалізація «Інформаційні системи у технології, організації та економіці»).

Додаткова освіта
2012 – тижневі курси з програмного продукту SolidWorks2012 на базі київського офісу авторизованого реселера DS SolidWorks Corp. (м. Київ).
2011 – сертифікований спеціаліст САПР ТП «Вертикаль 2011», сертифікат КР-П №004/11. Іспит проводився на базі авторизованого навчального центру Аскон при Східноукраїнському національному університеті ім.Даля (Луганськ).
2009 – функціональне навчання у сфері цивільної оборони, свідоцтво АН001518 №26154203.

Додаткова трудова діяльність
2010 – 2011 – розробник та тренер семінарів «Інтернет для бізнесу» у рамках проекту GTZ «Сприяння економічному розвитку 5 фокусних міст через сприяння розвитку підприємництва у сфері торгівлі та надання послуг».
2009 – 2010 – розробник та тренер семінарів «Принципи роботи та методика впровадження верстатів з ЧПУ у деревообробному виробництві» у рамках проекту GTZ (Німецьке бюро технічного співробітництва). Семінари проводились у 9 містах Донецької області.
2006 – 2007 рр. – Редактор студентського проводового радіо «Академія».
Організував роботу ефіру: від налаштування та автоматизації радіомовлення до роботи редакції над щоденними випусками програм.
2004 р. – викладав дисципліну «Фотожурналістика» у рамках навчання студентів спеціалізації «Журналістика».
1999 – 2006 рр. – фотокореспондент газети ДДМА «Академія» (свідоцтво про реєстрацію газети ДЦ1492 від 10.12.99). Неодноразово у складі команди газети посідав призові місця у конкурсах. Виконував різноманітні графічні роботи.

Членство в організаціях
З січня 2015 – голова Правління громадської організації електромобілістів «Клуб Електро-автосам» (член Організації з 2012). Адміністратор веб-сайту electroavtosam.com.ua.
З 2001 р. – член Асоціації молодих вчених-машинобудівників Убільше 10 років особисто веде сайт цієї організації https://amum.org.ua.
2004 – 2007 – член Ради молодих науковців та спеціалістів ДДМА.
1999 – 2000 – співголова навчально-виховної комісії Інженерно-економічного факультету ДДМА.
1998 – 2001 – голова Студентського наукового товариства Інженерно-економічного факультету ДДМА.

Наукова діяльність
2010 – – кандидат технічних наук – рішенням президії ВАК України на підставі публічного захисту дисертації у спеціалізованій вченій раді ДВНЗ «ДонНТУ», диплом ДК 063582. Тема дисертації «Підвищення стабільності якості механообробки деталей на основі удосконалень.
2010 – 2011 – виконавцем у держбюджетній науково-дослідній роботі Д 8-10 «Основи синтезу функціонально-орієнтованих технологій машинобудування».
2008 – 2010 – був відповідальним виконавцем за гостемою Д7-07 «Удосконалення систем адаптивного управління процесами механічної обробки на основі підвищення функціональної здатності контролю та прогнозування якості».

Цікаві галузі досліджень
Інтелектуальні системи автоматичного проектування технологій.
Діагностика технологічних процесів, якість поверхневого шару після механічної обробки, електромагнітні явища у зоні різання.
Штучний інтелект у технологічних системах, алгоритми навчання та роботи штучних нейронних мереж, математичні методи обробки сигналів технологічних датчиків.
Магнітно-імпульсна обробка.

Конференції
Брав участь у більш ніж 30 конференціях. У тому числі: науково-технічній конференції «Проблеми техніки, технології та економіки машинобудівного виробництва» (Україна, м. Краматорськ 1999 р.); 2004, м. Хмельницький, 2006); 2008-2012), міжнародних наукових конференціях «Нейросєтєві технології та їх застосування» (Україна, м. Краматорськ 2004, 2005-2012); 2006, 2008), науково-технічній конференції молодих вчених та спеціалістів ВАТ «Енергомашспецсталь» (Україна, м. Краматорськ 2007);

Нагороди та заохочення
2012 – І місце у рейтингу доцентів та старших викладачів ДонНТУ за підсумками 2011 року;
2009 – ІІ місце за доповідь на міжнародній науково-технічній конференції ДонНТУ «Машинобудування та техносфера ХХІ століття» (м. Севастополь);
2008 та 2003 – ІІІ місця за доповіді у секції «Практика та перспективи створення та застосування прогресивних технологій» міжнародних науково-технічних конференцій ДонНТУ «Машинобудування та техносфера XXI століття» (м. Севастополь);
2008 – V місце серед 120 робіт у всеукраїнському конкурсі «FOCUScience – Найкраща фотографія на теми науки та інновацій»

2007 – ІІІ місце за доповідь у технологічній секції науково-технічної конференції молодих вчених та спеціалістів (ВАТ «Енергомашспецсталь», м. Краматорськ);
2006 – керівник дипломного проекту, який посів ІІ місце у конкурсі проектів ДДМА у секції «Технологічні процеси»;
2006 – І місце у конкурсі web-сторінок громадських організацій ДДМА (у складі команди з 2-х осіб);
2006 та 2003 – ІІІ місця на обласних фестивалях молодіжних ЗМІ «Жми на RECорд» (Донецького обласного управління з питань сім’ї, молоді та туризму) у номінації «Фото» (у складі команди з 2-х осіб);
2002 – гран-прі обласного фестивалю молодіжних ЗМІ «Жми на RECорд» (у складі команди з 3-х осіб);
2000 – занесений до Книги Пошани Інженерно-економічного факультету ДДМА;
2000 – учасник «Ректорського прийому» 30 кращих випускників ДДМА;
2000 – І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Технологія машинобудування»;
1999 – 2000 – стипендіат Верховної Ради України;
1999 та 1998 – грамоти за найкращі доповіді на Всеукраїнських науково-технічних конференціях з технології машинобудування;
1998 – VII місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Електротехніка»;
1998 та 1997 – ІІІ місця у Всеукраїнських студентських олімпіадах з дисципліни «Теоретична механіка»;
1997 – ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Опір матеріалів»;
1995 та 1993 – І місця у міських турах Всеукраїнської шкільної олімпіади з предметів «Інформатика та обчислювальна техніка» та «Фізика» (м. Красноармійськ).

Публікації
На даний момент опублікував 55 наукових статей, у тому числі в зарубіжжі.них виданнях та у виданнях, рекомендованих атестаційною колегією України.

Володіння комп’ютером
З 1998 – провідний системний адміністратор кафедральних класів (налаштування мереж від DOS до Win2003Ser).
Навчає студентів роботі з такими CAD/CAM/CAE програмними продуктами як Компас, T-Flex, Solid Works, AlphaCAM, Adem, ТехноПро. Розробив та впровадив на кафедрах мережеве електронне тестування студентів.
Працює з програмами проектування електронних пристроїв: CodeVisionAVR, VMLAB, Splan, Layout, PonyProg, Electronics Workbench.
Має достатній досвід створення web-сторінок, верстки плакатів та газет, передпресування фотографій в умовах реальної роботи редакції газети. Створив 8 двогодинних презентаційних супроводів офіційних урочистих заходів.
Виконував запис та редагування радіопередач у програмах Cool Edit та Sound Forge. Здійснював щоденне налаштування автоматизованого радіоефіру в програмах RadioPlayerPro та DJin.

Волонтерська робота
2001 – у складі групи волонтерів ДДМА та Краматорського економіко-гуманітарного інституту проводив археологічні розкопки давньогрецької фортеці Ефел (1 століття до н.е. – 1 століття н.е.) біля міста Судак, Крим.

Інтереси
Захоплюється проектуванням, створенням та ремонтом електронних пристроїв. Спеціалізується на унікальних системах дистанційної діагностики та управління об’єктами через GSM-мережі та мережі Інтернет. Самостійно виконав понад 20 радіоелектронних конструкцій. Має значний досвід ремонту вітчизняних телевізорів різних моделей.
Брав участь у 8 вітрильних походах протяжністю близько 150 км кожен по Азовському морю. Постійно виконує фоторепортажі про всеукраїнські змагання з вітрильного туризму.
Любить музику. Їздив на музичні фестивалі «Таврійські Ігри» у місті Каховка Херсонської області.

Опубликовано 30.11.2012. Обновлено 29.06.2025

Один комментарий к материалу “Координатор сайту

  1. Сергей Анатольевич Кокшаров :

    Добрый день, Вадим Вячеславович !
    Прочитал реферат вашего студента ТОЛКАЧ В.В. посвященный методу МИО.
    Просьба связаться со мной – есть интерес к реализации данного метода.
    Спасибо за быстрый ответ –
    С.А.Кокшаров

Комментирование запрещено.

 
КрепёжКрепёж
Сервис

Вверх этой страницы