Ассоциация молодых учёных-машиностроителей
АМУМ Украина

Ассоциация молодых учёных-машиностроителей

Рубрика: Итоги научной деятельности
 


КрепёжКрепёж

 

КрепёжКрепёж
Счётчики посещаемости сайта
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Ассоциация
Молодых
Учёных
Машино-
        строителей



  КрепёжКрепёж
Смотрите так же по этой теме:

Міністерство освіти і науки України, Національний технічний університет України, «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Звіт про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни

Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням

22-24 травня 2017 року

Результати переможців ІІ етапу Олімпіади

Місце Прізвище, ім’я та по батькові студента Повна назва вищого навчального закладу Бали
Перше Прохоренко Дмитро Андрійович Національна металургійна академія України 90,0
Друге Прокопов Назарій Володимирович Національний аерокосмічний університет ім. Н.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 71,4
Третє Кацимон Святослав Юрійович Запорізький національний технічний університет 60,5

Скакун Олексій Олександрович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») — диплом за краще програмування у CAM.

Явтушенко Олександр Олександрович (Криворізький національний університет) — диплом за краще програмування верстата з ЧПК

Матеріали змагання

> > > Закачати усі роботи учасників олімпіади

Простота поверхонь для учасників олімпіади

1 — упоралася більшість; 0 — ніхто не вирішив.

Поверхня Простота
  0,22
  0,22
  0,25
  0,37
  0,49
  0,6
  0,69
  0,82

Список та результати участі в Олімпіаді студентів від кожного вищого навчального закладу

Повне найменування вищого навчального закладу

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Факультет, спеціальність

Кількість балів

Місце

Національна металургійна академія Прохоренко Дмитро Андрійович 5 Механіко-машинобудівний факультет. 90 1
Безноско Валерій Олександрович 5 Механіко-машинобудівний факультет. 21,4 11
Всього студентів: 2
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Прокопов Назарій Володимирович 3 Технології виробництва літальних апаратів 71,4 2
Чунін Олександр Олегович 5 Технології виробництва літальних апаратів 23,8 7
Всього студентів: 2
Запорізький національний технічний університет Кацимон Святослав Юрійович 5 Машинобудівний факультет 60,5 3
Всього студентів: 1
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Скакун Олексій Олександрович 5 Механіко-машинобудівний інститут. 37,1 4
Карпенко Богдан Олександрович 2 Механіко-машинобудівний інститут. 21,9 10
Всього студентів: 2
Центральноукраїнський національний технічний університет Конкін Іван Сергійович 5 Механіко-технологічний факультет 33,3 5
Всього студентів: 1
Криворізький національний університет Явтушенко Олександр Олександрович 4 Механіко-технологічний факультет 23,8 6
Богдан Анатолій Валерійович 4 Механіко-технологічний факультет 7,1 15
Тарівердієв Денис Робертович 4 Механіко-технологічний факультет 2,4 22
Всього студентів: 3
Чернігівський національний технологічний університет Воробей Іван Петрович 4 Механіко-технологічний факультет 23,8 8
Дорошенко Ірина Іллівна 5 Механіко-технологічний факультет 5,7 17
Биховець Олексій Леонідович 5 Механіко-технологічний факультет 2,4 23
Всього студентів: 3
Черкаський державний технологічний університет Діденко Владислав Олександрович 4 Факультет електронних технологій. 22,9 9
Всього студентів: 1
Хмельницький національний університет Кравчук Віталій Сергійович 4 Факультет інженерної механіки 19,0 12
Тимченко Ігор Михайлович 3 Факультет інженерної механіки 1,0 25
Всього студентів: 2
Житомирський державний технологічний університет Білецький Олександр Андрійович 3 Факультет інженерної механіки 12,4 13
Всього студентів: 1
Сумський державний університет Калюжний Іван Володимирович 4 Технічних систем і енергоефективних технологій 9,5 14
Всього студентів: 1
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Сажнєв Іван Іванович 4 Виробництво верстатів з програмним управлінням і роботів 5,7 16
Демченко Владислав Русланович 2 Технологія машинобудування та металорізальні верстати 5,2 18
Всього студентів: 2
Львівський національний аграрний університет Волошин Богдан Юрійович 4 Факультет механіки та енергетики 5,2 19
Ставничий Юрій Ярославович 4 Факультет механіки та енергетики 1,4 24
Плювак Дмитро Володимирович 4 Факультет механіки та енергетики 0,5 27
Всього студентів: 3
Український державний хіміко-технологічний університет Кудрявцев Антон В’ячеславович 3 Механічний факультет 3,8 20
Всього студентів: 1
Харківський національний автомобільно-дорожній університет Згонник Вадим Віталійович 4 Механічний факультет 2,9 21
Всього студентів: 1
Одеський національний політехнічний університет Речкін Михайло Романович 3 ИПТДМ 0,5 26
Всього студентів: 1
Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: 16
Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді: 27

Результати заочного туру

Результати заочного туру не враховувались у очному турі.

Місце Прізвище, ім’я студента Назва вищого навчального закладу
Перше Прохоренко Дмитро Національна металургійна академія України
Друге Конкін Іван Центральноукраїнський національний технічний університет
Третє Кацимон Святослав Запорізький національний технічний університет

Результати заочного туру по командам

Місце Переможець
Перше Команда Хмельницького національного університету
Друге Команда Національного аерокосмічного університету ім.Н.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Третє Команда Криворізького національного університету
Опубликовано 14.06.2017

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
КрепёжКрепёж
Сервис

Вверх этой страницы