Асоціація молодих вчених-машинобудівників
АМВМ Україна

Асоціація молодих вчених-машинобудівників

Рубрика: Анонсы научных событий --->> Олимпиады и конкурсы
 


КрепёжКрепёж

 

КрепёжКрепёж
Счётчики посещаемости сайта
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Ассоциация
Молодых
Учёных
Машино-
        строителей



  КрепёжКрепёж
Смотрите так же по этой теме:

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс дипломних робіт магістрів та дипломних проектів спеціалістів з технічних наук

1. Загальні засади

1.1. Всеукраїнський конкурс дипломних робіт магістрів та дипломних проектів спеціалістів з технічних наук (далі – Конкурс) проводиться з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

1.2. У Конкурсі можуть брати участь дипломні роботи та дипломні проекти студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, студентів зарубіжних країн, у тому числі іноземних громадян, які навчаються у вищих навчальних закладах України.

1.3. На Конкурс подаються дипломні роботи магістрів та дипломні проекти спеціалістів з актуальних проблем у галузі природничих, технічних і гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове і прикладне значення або впроваджені у виробництво, застосовані у навчальному процесі.

2. Керівництво Конкурсом

2.1. Для організації та проведення Конкурсу в вищих навчальних закладах за наказом ректора відповідного закладу створюється конкурсна комісія.

2.2. До складу конкурсних комісій входять провідні науково-педагогічні працівники відповідного вищого навчального закладу, представники інших навчальних закладів, наукових установ, підприємств тощо. Головою конкурсної комісії є ректор або проректор вищого навчального закладу.

Для проведення підготовчої і організаційно-технічної роботи до складу комісії можуть включатися один-два співробітники вищого навчального закладу, представники громадських організацій, спонсорів тощо.

2.3. Конкурсна комісія розглядає представлені дипломні роботи та дипломні проекти та здійснює їх рецензування. У разі потреби, залучає до розгляду робіт спеціалістів провідних вищих навчальних закладів, наукових установ, відповідних організацій з наступним поданням комісії рецензій.

3. Порядок представлення і розгляду робіт конкурсними комісіями

3.1. Конкурс проводиться у базових вищих навчальних закладах у березні-травні поточного навчального року.

3.2. Конкурсна комісія вищого навчального закладу відбирає не більше трьох кращих дипломних робіт магістрів та не більше трьох кращих дипломних проектів спеціалістів та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів у термін, визначений відповідним наказом Міністерства освіти і науки України.

3.3. На Конкурс подаються дипломні роботи магістрів та дипломні проекти спеціалістів, оформлені відповідно до вимог ЄСТД, ЄСКД та ДСТУ. До дипломної роботи та дипломного проекту можуть додаватися акт про впровадження її результатів, копії патентів, статей автора.

Креслення та ілюстрації, що додаються до дипломної роботи та дипломного проекту, повинні бути скомпоновані на листах стандартного розміру.

Якщо дипломну роботу або дипломний проект подано з порушенням вимог цього Положення, галузева конкурсна комісія повертає їх до вищого навчального закладу (обов’язково із зазначенням причин).

3.4. Визначення кращих дипломних робіт та дипломних проектів здійснюється на підставі відкритого обговорення наукових результатів кожної роботи. Галузева конкурсна комісія базового вищого навчального закладу на своїх засіданнях голосуванням більшістю голосів за наявності не менше 2/3 складу комісії приймає рішення щодо визначення кращих дипломних робіт та проектів студентів. За рівної кількості голосів членів конкурсної комісії голос її голови є вирішальним.

4. Відзначення переможців Конкурсу

Переможці Всеукраїнського конкурсу нагороджуються дипломами переможця та заохочувальними дипломами, за підписом голів галузевих конкурсних комісій та завіряються печатками базових вищих навчальних закладів.

5. Фінансування конкурсу

5.1. Витрати на пересилання робіт до базових вищих навчальних закладів здійснюються вищими навчальними закладами, що беруть участь у Конкурсі.

5.2. Матеріально-технічне забезпечення Конкурсу, витрати на рецензування робіт здійснюються базовими вищими навчальними закладами.

Опубликовано 24.03.2009. Обновлено 28.10.2013

 
КрепёжКрепёж
Сервис

Вверх этой страницы