Ассоциация молодых учёных-машиностроителей
АМУМ Украина

Ассоциация молодых учёных-машиностроителей

Рубрика: Итоги научной деятельности
 


КрепёжКрепёж

 

КрепёжКрепёж
Счётчики посещаемости сайта
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Ассоциация
Молодых
Учёных
Машино-
        строителей



  КрепёжКрепёж
Смотрите так же по этой теме:


Результати переможців

II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальності “Технологія машинобудування”,

що проходила 11 квітня 2007 року у м. Краматорськ

(ВНЗ ІII-IV РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ)

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові студента Назва вищогоучбового закладу Результати
Бали Місце
1 Ковальова Оксана Василівна Донбаська державна машинобудівна академія, Краматорськ 98 1
2 Антонов Костянтин Володимирович Сумський державний університет 90 2
3 Сізіков Андрій Анатолійович Київський національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 90 2
4 Легеза Євген Валерійович Чернігівський державний технологічний університет 89 3
5 Русецька Галіна Василівна Запорізький національний технічний університет 80 3
6 Кравченко Максим Павлович Житомирський державний технологічний університет 79 3

Результати переможців

ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

з технології машинобудування

проведеного 11 квітня 2007 року

в Донбаській державній машинобудівній академії

у командному заліку

 (ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації)

Вищий навчальний заклад Сума балів 2-х кращих Місце
Донбаська державна машинобудівна академія 194 1
Київський національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 179 2
Чернігівський державний технологічний університет 170 3 *
Сумський державний університет 170 4 *
Севастопольский національний технічний університет 155 5
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 142 6
Вінницький національний технічний університет 139 7
Криворізький технічний університет 138 8
Запорізький національний технічний університет 138 9
Одеський національний політехнічний університет 135 10
Черкаський державний технологічний університет 132 11
Донецький національний технічний університет 130 12
Національна металургійна академія України, Дніпропетровськ 123 13
Дніпродзержинський державний технічний університет 122 14
Донбаський державний технічний університет, м.Алчевськ 121 15
Івано-Франківській національний технічний університет нафти і газу 121 16
Український державний хіміко-технологічний університет, Дніпропетровськ 119 17
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м.Луганськ 115 18
Приазовський державний технічний університет 84 19
* місця з урахуванням балів третього члена команди

Витяг

з протоколу засідання журі

по розгляду конкурсних магістерських робіт

від 11.04.2007

Присутні: 15 членів

Постановили: за результатами розгляду 18 магістерських робіт, які були подані на конкурс, визначити наступне:

І місце — присудити магістерській роботі

Трубнікова Максима Олександровича,

Запорізький національний технічний університет;

ІІ місце – присудити магістерській роботі

Пінчук Марини Володимирівни,

Донбаська державна машинобудівна академія;

ІІІ місце – присудити магістерській роботі

Кузнецова Олександра Сергійовича

Східноукраїнський національний університет.

Витяг

з протоколу засідання журі

по розгляду конкурсних дипломних проектів

від 11.04.2007

Присутні: 15 членів

Постановили: за результатами розгляду 13 дипломних проектів, які були подані на конкурс, визначити наступне:

І місце — присудити дипломному проекту

Кузнецова Дмитра Анатолійовича,

Кіровоградський національний технічний університет;

ІІ місце – присудити дипломному проекту

Касьянова Романа Петровича,

Донбаська державна машинобудівна академія;

ІІІ місце – присудити дипломному проекту

Іванова Віталія Олександровича

Сумський державний університет

 

Результати роботи журі

X ювілейної загальноукраїнської студентської науково-технічної конференції “ Наука  і студент – XXI сторіччю”

Выступающий Город Среднее Места
Яриз А.Ю. Днепропетровск 90 I
Антонов К.В. Сумы 82 II
Медведева Л.В. Краматорск 76 III
Наталюткіна І.А. Краматорск 75 грамота за доклад
Ильяшенко А.А. Сумы 74 грамота за доклад
Владовський А.П. Черкасы 73 грамота за доклад
Луцев А.Р. Краматорск 71
Бородай Міхеєв Краматорск 70
Зубов А.В. Донецк 69 грамота за идею
Нагимзянов Д.Ш. Донецк 65
Рубаненко В.В. Кривой рог 65 грамота за идею
Адамович І.М. Краматорск 64
Андрійчук О.Я. Хмельницкий 60
Харченко В.М. Одесса 59
Тулупова Е. Краматорск 58 грамота за самогоюного участника
Квитко В. Дружковка 46
Опубликовано 13.04.2007. Обновлено 01.12.2013

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

 
КрепёжКрепёж
Сервис

Вверх этой страницы