Ассоциация молодых учёных-машиностроителей
АМУМ Украина

Ассоциация молодых учёных-машиностроителей

Рубрика: Анонсы научных событий --->> Конференции
 


КрепёжКрепёж

 

КрепёжКрепёж
Счётчики посещаемости сайта
Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Ассоциация
Молодых
Учёных
Машино-
        строителей



  КрепёжКрепёж
Смотрите так же по этой теме:

Міністерство освіти і науки України,
Донбаська державна машинобудівна академія,
Кафедра технології і управління виробництвом,
Студентське наукове суспільство

Міжнародна студентська наукова
конференція

«МОЛОДА НАУКА
XXI СТОРІЧЧЯ»

image002

8-10 квітня 2009 року

Україна, Краматорськ

Шановні студенти!

Оргкомітет запрошує Вас взяти учать у роботі Міжнародної студентської науково-технічної конференції “МОЛОДА НАУКА XXI СТОРІЧЧЯ ”. Конференція відбудеться 8 – 10 квітня 2009 р. в м. Краматорськ на базі Донбаської державної машинобудівної академії. Метою студентської конференції є розвиток науки, обмін ідеями і науково-технічною інформацією про проведені дослідження. У межах конференції відбудеться засідання інтернет-секції, та Всеукраїнський конкурс дипломних проектів спеціалістів та магістерських дипломних робіт з технології машинобудування.

Для участі в конференції просимо до 31 березня 2009 року надіслати в електронному вигляді матеріали доповіді та заявку за адресою tulico@rambler.ru. Для участі в засіданні інтернет-секції конференції просимо до 5 квітня 2009 року надіслати матеріали доповіді за адресою evm@krm.net.ua. Робота та обговорення доповідей в межах інтернет-секції відбудеться на нашому сайті http://amum.org.ua 8-10 квітня 2009 року.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

==> Скачати бланк заявки prigl

Організаційний комітет конференції

  • Ковалевський С.В. д.т.н., проф, завідувач кафедрою ТіУВ, ДДМА – голова оргкомітету.
  • Мішура Е.В. к.т.н., доцент кафедри ТіУВ, ДДМА – зам. голови оргкомітету.
  • Тулупов В.І. асист. кафедри ТіУВ, ДДМА — вчений секретар.
  • Аносов В.Л. ст. викладач кафедри ТіУВ, ДДМА — технічний секретар.
  • Шистко Д.П. асист. кафедри ТіУВ, ДДМА — технічний секретар.

Вимоги до оформлення статей

За підсумками Конференції планується публікація наукових праць учасників. Статті в збірник подаються в Оргкомітет до 31 березня 2009 року. Найкращі доповіді, по рішенню журі конференції, які приймуть участь у роботі інтернет-секції, також будуть опубліковані.

До публікації у збірці приймаються матеріали обсягом до 4 повних сторінок.

Текст розташувати на папері формату А4 (210х297 мм) з полями : верхнє – 20 мм, праве, ліве, нижнє – 20 мм. Нумерацію сторінок не проставляти. Орієнтація сторінки для розташування тексту – книжкова. Для розміщення табличних даних, графічного матеріалу в разі необхідності дозволяється альбомна орієнтація сторінки. Текст статті оформляється в редакторі Word 7.0-9.0 шрифтом Times New Roman Cyr (звичайний), 14 пт; між рядками – одинарний інтервал; абзац – 12.5 мм; вирівнювати по ширині сторінки з переносами. Текст анотацій і літератури оформити шрифтом Times New Roman Cyr (курсив), 12 пт; між рядками – одинарний інтервал. В тексті статті не допускається напівжирний шрифт.

Ілюстративний матеріал монтується безпосередньо в тексті. Дозволяється обтікання рисунків текстом. Кольорові ілюстрації не допускаються. Підписи під рисунками оформити за зразком. Формули слід набирати в редакторі Microsoft Equation 2.0/3.0, вирівнювання по ширині сторінки. Нумерацію формул виконувати з вирівнюванням номеру по правому боку.

Порядок оформлення статей На першій сторінці статті в першому рядку з абзацу набирається УДК. В наступному рядку з абзацу – фамілія та ініціали студента а також наукового керівника, в дужках вказати місто та скорочену назву організації. Нижче з абзацу шрифтом Times New Roman Cyr (звичайний), 14 пт великими літерами – назва статті (див. зразок Zrazok).

Загальна структура статті: постановка проблеми, її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнями, аналіз останніх публікацій, постановка задачі (Метою даної роботи є…), основний матеріал з обґрунтуванням отриманих наукових результатів, рекомендації та висновки.

Перелік літературних джерел озаглавлюється словом ЛІТЕРАТУРА, шрифт Times New Roman Cyr (звичайний), 14 пт великими літерами по центру сторінки через рядок від тексту статті. Перелік літератури оформити шрифтом Times New Roman Cyr (курсив), 12 пт; між рядками – одинарний інтервал.

Статті, що не відповідають вимогам – не публікуються.

==> Скачати приклад оформлення Zrazok

Регламент конференції

  • 8.04.09 – Реєстрація учасників, пленарне засідання;
  • 9.04.09 – Робота по секціям, конкурс дипломних проектів спеціалістів та магістерських дипломних робіт з технології машинобудування;
  • 10.04.09 – Нагородження переможців, від’їзд учасників.

Адреса оргкомітету

84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, Донбаська державна машинобудівна академія,

Кафедра технології і управління виробництвом.

(0626) 41-47-70,

(0626) 41-80-67

tiup@dgma.donetsk.ua

Проїзд, проживання та харчування здійснюється за рахунок коштів учасників конференції.

Опубликовано 23.03.2009. Обновлено 28.10.2013

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

 
КрепёжКрепёж
Сервис

Вверх этой страницы